Etkili Matematik Bizi Tercih Etti

Genel

Son ayların gözde Matematik oluşumu Etkili Matematik, güçlü kadrosu tarafından hazırlanan soruların dizgi ve görsel tasarım işlemleri için bizi tercih etti.

Etkili Matematik Stand Afişi
Etkili Matematik Görselleri

Etkili matematik hakkında detaylı bilgi almak için, Ankara Kitap Fuarı 2020’de bulunan standını ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Etkili matematik web adresi: http://www.etkilimatematik.com

Kitap Dizgi ile hakkında

Genel

Google.com’da herhangi bir konuda arama yaptığımız zaman karşımıza çıkan sonuçlar önemlidir. Çünkü ilk olarak o siteye gireriz. Ancak bir başka konu da konuyla ilgili kullanılan arama terimleridir. Kitap dizgi konusunda arama yapınca aşağıda bulunan arama terimlerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Bu da kitap dizgi konusunda akla gelen soru ve sorunları göz önüne getiriyor. Sektörün içerisinde yer alan bir dizgi tasarımcı olarak bu kaygıları anlıyorum ve saygı duyuyorum. Bu sebeple çalışmalarımızda her zaman profesyonel bir tutumla gayret sarfediyoruz. Genel olarak tasarım sürecinde ise şeffaflık ilkesi ile hareket ediyoruz. Buna referanslarımız da şahittir.

Kitap dizgi işiniz bize emanet

Değerli ziyaretçimiz, bizimle çalışırken ilkelerimiz hakkında genel olarak bilgi vermesi adına Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı aktif hale getirdik. Unutulmasın ki;

Kitap Dizgi işiniz bize Emanet!

Mizanpaj Nedir

Blog

Mizanpaj; Gazete, dergi, kitap, afiş ve broşür gibi hazırlanan yayınların, baskıya girmeden önceki temel planıdır. Sayfalarda yer alan görsel ve metin bölümlerinin yerleşimi, büyüklüğü ve şeklinin ayarlanmasının hesaplandığı teknik bir işlemdir. Günümüz teknolojisinde mizanpaj işlemleri bilgisayar ortamında bazı özel yazılımlar ile yapılmaktadır.

Test kitabı dizgi ve mizanpaj göselleri
Yayınlarınızı başarıya götürecek en büyük etkenlerden birisi de içeriğe uygun ve kaliteli görsellerdir.

Mizanpajın Yapılış Aşamaları

Zihinsel Planlama
Eskiz çizimler
Hazılanan tasarımı kağıda aktarma
Sayfa içeriğine uygun görsel Planlama
İçeriğin başlığı ve Yazı puntosunu seçme
Yazı Tipi seçilmesi
Grafik oluşturma
Görsel içerik ve Sıralamanın uyumu


Limon Kitap Dizgi Websitesi Yayında!

Genel

Uzunca bir zamandır grafik ve yayın sektöründe faaliyet gösteren ve edindiği tecrübelerle büyüyerek yoluna devam eden Limon Kitap Dizgi olarak websitemizi açmış bulunmaktayız.

Hazırladığınız yayınlara özel görsel tasarımlar, sayfa düzeni ve kapak tasarımı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Grafik Tasarım ihtiyaçlarınızı da gidermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana bizi destekleyen, bize inanan ve bizimle çalışan herkese şükranlarımızı sunarız.